05/2024
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Biography

/cze/

DJ Milo Moretti

S klubovou muzikou se poprvé dostává do styku ve svých 16 letech. V té době začíná poslouchat klubové pořady na rádiu BBC Radio1, Faktor, Evropa2. Nicméně zásadní vliv na něho samého má rok 1998, kdy začíná pravidelně navštěvovat párty. Stále více ho láká být  součástí dění na klubové scéně. Proto kupuje gramofony a začíná aktivně hrát.
V začátcích jsou jeho sety velice ovlivněné v tu dobu se silně prosazujícím stylem Wet&Hard. Časem ale začíná přičichávat i k dalším stylům a to především progressive, progressive house, trance, tech house a electro. Nebrání se ani experimentování a rád do svých setů zařazuje desky různých stylů. Neustále se snaží své sety zpestřit a proto jako jeden z prvních v ČR kupuje FinalScratch2, který mu umožňuje posunout hraní zase o krok dál.
Během své kariéry si zahrál po boku takových jmen jako Orbith, Michael Burian, Josef Sedloň, Lumier, Aiffel a další. Již se stačil podívat do různých koutů České republiky, kde vždy roztančil nejedno publikum.
Jako DJ se snaží pobavit publikum a proto rád říká „ Je jedno co pustíš, hlavní věc je, když se lidi baví “

/eng/

DJ Milo Moretti

DJ Milo Moretti got his first touch with club music when he turned sixteen. At that time he began to listen to club music shows on radio BBC Radio1, Factor, Europa2. But the biggest influence for him was year 1998 when he started to visit parties. He enjoyed club music and its chemistry more and more and that is the reason why he bought his first gramophone at that time and started to play for real. At his early DJś ages his sets were influenced by a very popular sexy driving wet&hard style. Later on he started to experience other styles like progressive, progressive house, trance, tech house and alectro. He loves experimentation so he has no problem with playing vinyl of different style in his sets. He always tries to put his sets to different level so he buys as one of the first DJs in Czech Republic FinalScratch2 to put his playing one step forward. During his DJ career he played with the most famous Djs in  Czech Republic like Orbith, Michael Burian, Josef Sedlon, Lumier, Aiffel and others. He already played in many parts of Czech Republic where his audience always got moving pretty well.
As a DJ he always tries to entertain the audience and his favourite words are: “ No matter what you play, the main thing is when the crowd enjoys it.”
© 2024 MILO MORETTI     DESIGNED BY Petr Veselý